Bramy Garażowe

Well maintained property. Lit by summer sun wide big brown automatic door of plastered detached

Bramy segmentowe

Oferujemy uchylne bramy garażowe, znane i cenione ze względu na wygodę użytkowania oraz wytrzymałość. Wyprodukowane zostały z tworzyw odpornych na czynniki zewnętrzne – nie odkształcają się i nie zmieniają swojej barwy w wyniku działania słońca lub deszczu. Stanowią również dodatkową izolację termiczną. Dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dysponujemy bogatą ofertą kolorów z palety RAL.
Oprócz tego proponujemy również napęd do bram uchylnych, wykorzystujący nowoczesne rozwiązania techniczne. Ułatwiają one zamykanie oraz otwieranie drzwi z użyciem sterowania pilotem lub przełącznikiem. Tego typu napędy to najczęściej stosowane na rynku rozwiązania – są tanie, uniwersalne i trwałe. W odpowiedni sposób równoważą ciężar skrzydła drzwiowego, dzięki czemu są funkcjonalne. Konstrukcja nadaje całości odpowiednią stabilność oraz sztywność.

Bramy rolowane :

W naszej ofercie znajdują się również bramy rolowane które są wyposażone w standardzie w napęd elektryczny , wieszaki blokady zabezpieczające przed podniesieniem pancerza przez osoby nie powołane oraz hamulec inercyjny zabezpieczający przed samoczynnym opadnięciem pancerza.

Kolory profili :